Home › Och, Ed, no kurwa ja, kurwa wszystkie moje dziury

Och, Ed, no kurwa ja, kurwa wszystkie moje dziury

"Cholera," powiedział na sensację. On garbaty kilka minut dłużej co mi cum ponownie. Potem wycofał się z moim dupek i popchnął jego kogut z powrotem w cipie ponownie. Kiedy jego spuchnięte mięsa wbity do mojego G-Spot w głębi tunelu, krzyknęłam z rozkoszy Cumming trudne dla niego. Więcej soki płynęły z moim cunt czyniąc nasze genitalia śliskie.

"Och, Ed, no kurwa ja, kurwa wszystkie moje dziury" Płakałam czując go przeniknąć moje łono głęboko. Potem wyjął z mojej cipki i pchnął jego kogut z powrotem do mojego dupek ponownie. "O Boże, że czuje się tak dobrze." I tak było, nie było tak wiele cipki sok dokonywania jego zręczny Dick, więc mikrus cieszył przełączania się między moim dupek i cunthole. Nasze gorące ciała spocone otarł siebie w letnią noc. Kurek Eda spadł i obecnie między moimi otworami co mi wielokrotnie cum. "Och, kochanie, to prawda, pieprz mnie". couple-731890_1280.jpg Wyciągnął z mojego tyłka i wbił jego penisa głęboko w cipie wbijając jeszcze kilka razy. Ed ostatecznie wyładowane jego gorące nasienie we mnie humping trudne do mnie. "O Boże Jestem Cumming," zawołał chowając twarz w moje cycki.

"Tak, kochanie, wypełniając mnie z cum." Podniósł się tak daleko, jak mógł iść pozwalając wszystkich jego uwolnienie cum we mnie. Gdy wyciągnął, czułam jego ciepłe nasienie wysypać. Kochałem uzyskiwanie fucked oklep i czując cum człowieka napełnić mnie. A kiedy jego nasienia wycieka z mojej cipki, uwielbiam masować go po całym moim cunt i palec siebie.

"Wow, jesteś niewiarygodny" The Midget powiedział z wycieńczenia.

I zaśmiał się i powiedział: "Dziękuję". Zacząłem lizać fiuta Eda degustacja jego cum i moje soki na niego. I lizały i wyśmiewany przez jakiś czas, gdy leżał wygodnie i obserwował mnie. Powoli jego penisa znowu zaczął twardnieć. "Czy myślisz, że możesz mnie przelecieć znów tak jak przedtem? Czułeś się tak dobrze w mój tyłek i cipki. "

"Tak, chcę cię pieprzyć się na rękach i kolanach," powiedział gładząc dłonią jego penisa.

Mam na czworakach przed nim podnosząc dupę. Podniosłem go wysoko na tyle, że mógł mnie wydymać mikrus stojąc na kanapie. Palce wcierać nad moim sromu i dupek smarowanie jego spermy i moich soków całego. I jęknął na sensacji i błagał mu, żeby mnie przelecieć. Ed pchnął jego kogut w cipie i więcej jego cum wysypało. Czułem, że spłynęła moich ud. On przeniknął mnie głęboko w tej pozycji naciskającym biodrami dziko. Gdy wyciągnął pchnął jego kutas się w moim dupek pompowania w głąb.

"O Boże, że czuje się tak dobrze, fuck my ass" Ja przygotowałem się do jego ciała pchnięć. Był mały, ale pełen energii seksualnej. On pieprzył moich otworów iz powrotem w szał przez tak długi czas, co mnie wielokrotnie orgazmu. Mikrus popchnął jego mięsa do mojego cunthole pompować i tłoczonej, wyciągnięta, zsunął się do mojego dupek i pompowana i pompowana ponownie. Czułem się tak brudne, na czworakach, pozwalając ten mały człowiek zniszczyć mnie. Nasze genitalia były tak śliskie, chciał pocierać długość siebie nad moim sromu, kiedy wycofał się z jednym otworem, a następnie wepchnąć się do drugiego otworu. I jęknął i sapał Cumming kółko czuć kogut w Midget za mnie prosić o więcej. "Tak, pieprz mnie, o tak kogut czuje się tak dobrze."

"Chcę cum w ustach", sapał jak on pieprzył jego penisa w mój dupek. I jęknął czując go wpakować ją trudne do mnie. Potem wycofał się i odwrócił do podjęcia jego engorged członka w ustach.

"To dobra dziewczyna, ssać mnie." I pogładził wału i zsunął usta szczelnie na całej długości wału i jego lizanie mój język krążył nad jego ciałem. Mikrus stał tam kurwa usta. Próbowałem wszystkie soki na jego mięsa, przesuwając palce w moim cunt i palcem fucking siebie. "O Boże", krzyknął i zaczął strzelać cum się z jego kogut w ustach. Podniosłem usta od jego członka wciąż głaszcząc go i kierując go w stronę moich otwartych ustach. Cum nadal strumieniowo z jego cewki moczowej i na ustach, niektóre z nich ląduje na mojej twarzy i podbródka, kapią mi kark. Mikrus wyładowuje swe nasienie na mnie i smak jego nasienie w ustach porusza się w język przez płyn. Potem połknąć pokazując mu, jak dobrze smakuje.

Leżeliśmy powrotem dysząc na mojej kanapie. Czułem się zadowolony, że już przejebane starca i karła. I wreszcie spełniających moje najgłębsze najciemniejsze pragnienia. To sprawia, że ​​czuję się jak brudna dziwka i spodobało mi się.

By | on Monday, March 13 2017 19:06