Home › Odwróciłem się do niego

Odwróciłem się do niego

"Tak, tak myślisz?" Odwróciłem się do niego. Był strasznie blisko mnie na kanapie. Pocałowałem Ed w usta czując go pocałować mnie z powrotem.

"O tak, jesteś tak cholernie gorąco. Twoje cycki są doskonałym sposobem są. "I wyciągnął ramiączka mojej sukienki w dół tak, że moje piersi były odsłonięte i podniosłem ręce na zewnątrz przez otwory w pasach, tak aby był w dół wokół mojej talii. body-1263068_1280.jpg "To znaczy, że ci się to tak, jak są?" Odwróciłem się do niego próbując migać moje cycki na niego.

"Tak," powiedział biorąc je w dłoniach. On ssał moje sutki idących jedną ręką w dół między moje nogi i moje ubranie. Poczułam palcowania cipki i jęknął czując je wciskając do środka. "Boże jesteś taka mokra." On pompowane palcami i obecnie mój otwór pocierając moje soki nad moim clit.

Sięgnąłem do jego spodni i rozpiął je. Kiedy wyciągnął twarde kogut z jego spodnie Byłem zaskoczony, aby zobaczyć, że to było tak po prostu o średniej wielkości człowieka. Kurek Ed miał długość i obwód kogut normalny człowiek jest. I pochylił się i wziął go do mojego lizanie usta i ssać penisa w Midget jest. Moje usta i język pracował śledzenia nad jego ciepłe ciało. Słyszałem go dysząc jak ssać, a on poruszył biodrami kurwa usta. Moje usta slurped na jego mięsa, kiedyś mój język lizać całą drogę w dół do jego piłki tak zadowolony, jego penis był dobrej wielkości. Byłem tak włączone ssanie go, chciałam poczuć jego twardy kutas we mnie. Odsunęłam się od niego, ciąg rożnie chwilowo zawieszony między moimi ustami i hełmu. Trochę cieczy dribbled się z jego cewki moczowej i polizał go w czystości.

"Pieprz mnie, kurwa moja cipka proszę," powiedziałam pilnie r powrotem na kanapie rozprzestrzeniania nogi dla niego.

"Aha", a mikrus ustawił się między nogami przewodnich jego kogut w mojej mokrej krotnie. On wbił we mnie element wbijając mocno i szybko chowając twarz w moje cycki. Czuję się ciałem tego małego człowieka przesuwnych i poza moim tunelu, z rękami i ustami pieścić i ssać moje piersi. Kiedy położył się na kanapie, nogi otwarte do tego karła, to czuje się jakbym getting fucked przez młodego chłopca.

"O Boże kogut czuje się tak dobrze w środku mnie, oh pieprz mnie mocniej, tak, pieprz mnie" Płakałam czując mały człowiek wpadając i szlifowania swojego penisa do mnie. I wreszcie poczuł, jak to jest mieć mikrus wpakować jego mięsa do mojej cipki. I to uczucie było tak dobrze. "To prawda, pieprz mnie, kochanie", powiedziałem. On jęknął i ssał jackhammering jego kutas do mojego szczeliny. Moja cipka była tak mokra i śliska zsunął się na chwilę i głowa zderzyła się do mojego dupek.

"Och, przepraszam," powiedział.

"W porządku. Chcesz wsunąć go w dupę? "Podniosłem nogi tak mógłby mieć lepszy dostęp do mojej dupek. "Tutaj można pieprzyć mnie w dupę."

"To jest jak spełnienie marzeń", powiedział Ed popychając jego kogut w mój dupek. On pompowane jego członka powoli i obecnie mój napięty tyłek. Czułam jego palce tarcie mojego clit jak on to zrobił i zaczął do orgazmu. Długość kurek w Midget zsunął się aż mój dupek i palcami nasączoną moich soków przetarł wściekle przeciwko mojego clit co mi cum.

"O Boże, oh, Ed, jestem Cumming, nie przestawaj, oh pieprz mnie" krzyknęłam. On wbiliśmy trudniejsze do mojego dupek chrząkanie i jęki. Zacisnęłam się i zacisnęła się wokół niego.

By | on Monday, March 13 2017 19:06